faotomotiv.com.tr Gizlilik Politikası

Tüm kişisel verileriniz 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) uygun olarak işlenerek saklanmakta ve kullanılmaktadır.

KİŞİSEL VERİLERİNİZ

  • Siz müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek ve siparişlerinizi sizlere ulaştırmak için bize verdiğiniz kişisel verileriniz (adınız soyadınız, e posta adresiniz, T.C. kimlik numaranız, adresiniz, telefon numaranız, vs.) güvenlik önlemleri alınmış sunucularımızda süresiz olarak saklanmaktadır.
  • Verdiğiniz kişisel bilgileriniz siparişlerinizi size ulaştırmak ve daha iyi bir alışveriş deneyimi sunmak amacı ile saklanmaktadır. Yasalar tarafından zorunlu olmadığı sürece hiçbir durumda üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır.
  • FA OTO AKSESUAR TİC. LTD. ŞTİ. olarak hiçbir kişisel veriniz sizi rahatsız edecek şekilde kullanılmayacak olup, güncel kampanyalar ve yeni ürünlerimiz hakkında bilgi vermek amacı ile e-posta veya sms gönderimi yapılabilir ancak bu sms ve e-postaları almak istemeseniz bülten aboneliğimizden kolayca çıkabilirsiniz.
  • Bizimle paylaştığınız tüm kişisel bilgilerinize sitemiz üzerinden Hesabım > Hesap Detayları ve Hesabım > Adres sayfalarından ulaşabilir bu bilgileri güncelleyebilir veya kaldırabilirsiniz.

KİŞİSEL OLMAYAN VERİLER (ÇEREZLER)

İnternet sitemizi ziyaret eden tüm kullanıcıların kullandığı tarayıcı, ip adresi, sitede geçirdiği süre ve ziyaret ettiği sayfalar gibi genel ve anonim olan bilgiler sitemizi daha verimli hale getirmek ve sizin internet sitemizdeki deneyiminizin kalitesini arttırmak için kayıt altında tutulmakta ve işlenmektedir.

VERİLERİN GÜVENLİĞİ

Kişisel ve kişisel olmayan verilerinizin tamamı özenle korunmaktadır. Paylaşımsız ve güvenlik önlemleri alınmış bir sanal sunucuda saklanan tüm verileriniz en güncel yazılım ve sunucularda saklanmaktadır.

Kredi Kartı bilgileriniz hiçbir şekilde kaydedilmemektedir. Sanal pos cihazı hizmeti ülkemizin önde gelen firmalarından birisi olan “iyzico” tarafından sağlanmaktadır.

3840934946 vergi numaralı, Kurtuluş Mah. Atatürk Cad. No:196 Gürsu/Bursa adresinde bulunan FA OTO AKSESUAR TİC. LTD. ŞTİ. firması KVKK kapsamında veri sorumlusudur. Kişisel veri sahipleri soruları ile ilgili bizimle iletişim sayfasından iletişime geçebilir.

faotomotiv.com.tr Gizlilik Politikasında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Gizlilik politikasında yapılacak tüm değişiklikler bu sayfa üzerinden belirtilecek olup, daha fazla bilgi almak için sitemizin iletişim bölümünü kullanabilirsiniz.